Нові правила для іммігрантів України та медична страхiвка

Immigration to Canada

В начале марта Канада ввела ускоренную гуманитарную программу по приезду в страну, получению открытых разрешений на работу и предоставлению убежища неограниченному числу граждан Украины.

В связи с этим, мы хотим поделиться полезной информацией о том как работают медицинские страховки для вновь прибывших в Канаду.

Большинство украинцев смогут получить разрешение на работу практически сразу по прилету, но государственное страховое покрытие может начаться только спустя некоторое время, в зависимости от провинции проживания.

В частности, если вы направляетесь в такие провинции как British Columbia, Ontario, Quebec, Saskatchewan или Yukon, то период ожидания будет варьироваться от 2х до 3х месяцев со дня начала резидентства.

Чтобы обезопасить себя от ощутимых финансовых потерь в случае обращения за экстренной медицинской помощью до того как ваш государственный страховой план активирован, настоятельно рекомендуется приобрести частную медицинскую страховку на данный период.

Частные страховые планы покроют затраты на непредвиденные посещения врачей, госпитализации, лекарства по рецепту, лабораторные анализы, диагностику и многое другое.

Наша компания поможет вам сравнить и подобрать оптимальный вариант страховки исходя из ваших собственных нужд! Наши сотрудники свободно владеют английским, украинским и русским языками.

Как независимое страховое агентство, наш сервис и консультации абсолютно бесплатны. Единственное, за что вы платите, — это сам страховой полис.

Обращайтесь к нам и мы поможем! Здесь прямая ссылка на калькулятор стоимости страховок.

 

На початку березня Канада запровадила прискорену гуманітарну програму із приїзду до країни, отримання відкритих дозволів на роботу та надання притулку необмеженій кількості громадян України.

У зв’язку з цим, ми хочемо поділитися корисною інформацією про те, як працюють медичні страховки для новоприбулих у Канаду.

Більшість українців зможуть отримати дозвіл на роботу практично відразу після прильоту, але варто зазначити, державне страхове покриття може початися лише через деякий час, залежно від обраній провінції проживання.

Зокрема, якщо ви прямуєте в такі провінції як British Columbia, Ontario, Quebec, Saskatchewan або Yukon, то період очікування складатиме від 2-х до 3-х місяців з дня початку резидентства.

Щоб запобігти відчутних фінансових витрат себе і своїх рідних у разі звернення за екстреною медичною допомогою до того, як ваш державний страховий план активовано, настійно рекомендується придбати приватну медичну страховку на даний період.

Приватні страхові плани покриють витрати на непередбачені відвідування лікарів, госпіталізації, ліки за рецептом, лабораторні аналізи, діагностику та багато іншого.

Наша компанія допоможе вам порівняти та підібрати оптимальний варіант страховки виходячи з ваших власних потреб! Наші співробітники вільно володіють англійською, українською та російською мовами.

Як незалежне страхове агентство, наш сервіс та консультації абсолютно безкоштовні. Єдине, за що ви платите це сам страховий поліс.

Звертайтеся до нас за кваліфікованою консультацією і ми допоможемо підібрати найкращий варіант в короткий проміжок часу!

З повагою, Arbetov Insurance!

 

3 березня 2022 року — Оттава — Канада залишається непохитною у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України. Українські іммігранти допомогли будувати цю країну, і ми, разом із мужнім народом України, підтримуємо цінності, які поділяють наші країни.

У рамках відповіді уряду Канади на повномасштабне вторгнення Росії в Україну, Уряд Канади з питань імміграції, біженців та громадянства (IRCC) запроваджує нові потоки імміграції для українців, які хочуть приїхати до Канади тимчасово або назавжди.

Для українців, які хочуть тимчасово приїхати до Канади, ми створимо Канадсько-український дозвіл на екстрені подорожі, доступний для осіб, які тікають з України. Кількість українців, які зможуть подати заявку, буде необмежена. Це найшвидший, найбезпечніший та найефективніший спосіб для українців приїхати до Канади, який усуває багато візових вимог. Усі громадяни України зможуть подати заявку за цією новою програмою, і доки не буде виконана перевірка персональних даних, їхнє перебування в Канаді може бути продовжено щонайменше на 2 роки. Ми прагнемо відкрити нову програму для подачі заявок за 2 тижні, а тим часом ми продовжуємо заохочувати українців подавати заявки на усі програми, і їхні заявки будуть пріоритетними.

Незважаючи на те, що світ був свідком непохитної відданості українського народу своїй країні, ми визнаємо, що близькі родичі громадян Канади та постійних мешканців можуть захотіти почати нове життя в Канаді. Для цих сімей IRCC швидко запровадить спеціальний спонсорський шлях возз’єднання сімей для постійного проживання. Ми розробимо деталі цієї програми найближчими тижнями, в тому числі, співпрацюючи з Конгресом українців Канади.

Усі українці, які приїдуть до Канади в рамках цих заходів, матимуть право подавати документи на відкриті дозволи на роботу, що полегшить роботодавцям швидке працевлаштування громадян України. Як повідомлялося раніше, IRCC видасть відкриті дозволи на роботу українським туристам, працівникам і студентам, які зараз перебувають у Канаді і не можуть безпечно повернутися додому.

Додаткова інформація про ці нові програми тимчасового та постійного проживання, включаючи час обробки, буде доступна в найближчі дні та тижні. Протягом останніх кількох тижнів IRCC тісно співпрацював з іншими урядовими відомствами, Конгресом українців Канади та іншими представниками українсько-канадської громади, щоб усі заходи відповідали потребам українців та їхніх громад. IRCC продовжуватиме співпрацювати з провінціями і територіями та іншими партнерами для того, щоб зрозуміти як вони можуть підтримати і допомогти.

Народ України, ви надихнули світ своєю відвагою та стійкістю, і Канада готова підтримати вас. Ми активно працюємо над впровадженням цих заходів і готові вітати більше українців у Канаді.

 

Редакция сайта благодарит Ольгу Кобец за перевод.

Оригинал на официальном сайте Канады

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/news/2022/03/canada-to-welcome-those-fleeing-the-war-in-ukraine.html

 

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх